Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy ssd-m, egy optikai...

Van egy ssd-m, egy optikai meghajtóm és 2 hdd-m. Szeretnék venni még egy hdd-t, az alaplapomon viszont csak 4 sata csatlakozó van. Létezik valamiféle elosztó, amivel meg lehet oldani hogy mind az 5 eszközt bekötsem?

Figyelt kérdés

2017. júl. 28. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Sata vezérlő 5-10 ezerért...
2017. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pinkpancser ***** válasza:
Vagy egy sata vezérlő, vagy egy dokkoló, vagy USB-s ház. Ha van IDE csatlakozód, akkor arra is létezik átalakító de kevéssel találkoztam ami tényleg jól működik.
2017. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gábor_79 ***** válasza:
Húzd le az optikai meghajtót, mert úgyse nagyon kell. Egyébként van elosztó, de magyar oldalon nem találtam, plusz kifejezést sem ismerek rá magyarul. Port multiplier a neve: [link]
2017. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Húzd le az optikai meghajtót, mert úgyse nagyon kell."


Lehet hogy neked nem kell, de nekem igen mert elég gyakran veszek pc játékot, és azt valahogy fel is kell telepíteni.

2017. júl. 31. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kell az optikai akkor sajnos perkálnod kell a másik megoldás miatt. Ő csak egy ingyenes alternatívát javasolt.
2017. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:

De mégis ritkábban használod az optikait, mert legtöbb esetben letölthető a tartalma. Ha nekem mégis kellene, akkor ideiglenesen lehúzom az egyik HDD-t arra a pár percre. A ház is addig nyitva marad. De a másik legolcsóbb megoldás egy USB-s változatával pótolni. Itt van viszonylag kicsi pénzért: [link]

De ha van ilyen foglalat a lapodon, tessék: [link]

2017. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pinkpancser ***** válasza:

Ha nem sürgős, kínából kicsit olcsóbb.


[link]

2017. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!