Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bele tudom e tenni a memória...

Bele tudom e tenni a memória kártyát az androidos telefonba? A jelenlegi telefonom Windows Phone és egy alkalmazás csak androidon elérhető, jó lesz e a telefonba?

Figyelt kérdés
Mármint nem úgy értetem hogy bele rakom egy ideig az androidos telefonba hogy rögzítsem a drónak a felvételét( az alkalmazás hozza csak androidon található meg). Ez úgye videó. És miután kesz vagyok vele vissza tennem a windowsos telefonba. Az alkalmazásoknak ami rajta van lehet e bármilyen baja? Hogy pl utana nem fogja erzekelni a rajta lévő alkalmazásokat. Lehet hogy hülyeség amit kerdek. De szerintetek ez így jó e? Mert úgye nem éppen a legjobban eggyütt működő rendszerek. A telefonom Nokia lumia 625. Egyébként a memória kártyám 32 gb os. Meg azt szeretném kérdezni hogy ha pl a telefon csak 16 gb ig bővíthető akkor érzékeli az annál nagyobbat?

2017. aug. 1. 23:18
 1/1 anonim válasza:
nem valószínű, ha nem akarja formázni valamelyikük, akkor jó lesz
2017. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!