Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Asus Cerberus Gaming...

Van egy Asus Cerberus Gaming billentyűzetem. A gond az, hogy noha Fn+Caps Lock kombinációval tudom váltani a háttérvilágítás színét, a pirosra váltásnál hibásan érzékelik a programok a billentyűzet kiosztást. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Erről a billentyűzetről van szó:

[link]

"Kék módban" hibátlan", a másikban azonban pld. az "y" helyett 'a'-t, "s" helyett "y"-t jelenít meg.

Azért lenne fontos a piros világítás, mert sokkal jobban láthatóak a billentyűk azzal.



2017. aug. 3. 11:32
 1/3 Shaddark ***** válasza:

Szerintem "gaming" módba vált pirosnál.


Frissíthetsz rajta firmwaret, lehet az is megoldja ha ez hiba egyáltalán.


A programjában is valószínűleg be tudod állítani hogy mit csináljon átkapcsolt game módban...

2017. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shaddark ***** válasza:

[link]


Vannak azért gondok ezzel a típussal...

2017. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, elvileg a piros a gamer mód - de ennek mi köze lehet a kiosztáshoz. Elvben csak annyi a különbség, hogy gamerben minden funkció működik, alapban pedig csak az alapok.
2017. aug. 3. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!