Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB-s mikrofon kihangosítása...

USB-s mikrofon kihangosítása lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy USB-s mikrofonom és nem igazán sikerült rájönnöm, hogy hogyan lehet kihangosítani a hangszórókra. Az interneten nézelődtem és ott azt írták, hogy Mikrofon>Figyelés>Eszköz figyelés, de az késik kb 1 másodpercet. Lehet ezt valahogyan javítani vagy van alternatív megoldás?

2017. aug. 5. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ehhez kicsivel több dolgot kéne tudnunk a gépedről és a mikrofonról.


Ha laptop, akkor mi a pontos típusa, ha PC akkor milyen alaplap van benne, illetve van-e dedikált hangkártya, ha igen milyen. Mikrofonról pedig, hogy jack vagy usb csatlakozós.

2017. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, látom a mikrofon csatlakozást már írtad.
2017. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen azt duplán leírtam. A probléma, hogy csatlakoztattam jack dugós mikrofont is és azt ki lehet hangosítani késés nélkül. Igaz nem eszköz megfigyelés módszerrel, hanem Jelszintek és ott rózsaszín bement hallgatása. Viszont USB mikrofonnál csak az eszköz megfigyelése lehetséges.

Az alaplapnak pontos típusa kell? Mert az nem tudom fejből annyira emlékszem, hogy Gigabyte.

2017. aug. 5. 19:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és az alaplapba integrált hangkártya.
2017. aug. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!