Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a géppel lehetne streame...

Ezzel a géppel lehetne streamelni? Ha igen, milyen minőségben?

Figyelt kérdés

- AMD Athlon II X4 651 Quad Core 3.00GHZ

- Radeon HD 6770 DDR5 1GB

- Kingston 8 GB RAM


2017. aug. 6. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az a kifejezetten streamelésre való gép, de hát ki kell próbálni.
2017. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért is ne? A kutya sem fogja nézni amúgy sem.
2017. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ebben azért ne legyél olyan biztos. :')
2017. aug. 7. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Egy menő Youtube-ost néznek átlag 3000-en, akkor egy ismeretlen emberke a roskatag gépével mennyi eséllyel indul?
2017. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fene akar a YouTube-al foglalkozni, a Twitch sokkal jobb. Másrészt meg, nem kell nekem 3000.
2017. aug. 8. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:

(Sóhaj...)

Úgy értem, ha egy már befutott, népszerű, több ezres rajongói bázissal rendelkező Youtube-os (Zsoze, Paplovag, Sirius, stb) streamel Twitchen, és nézik mondjuk 3000-en, az már óriási szám. Mivel tudnád te megfogni a potenciális nézőket?

2017. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e még, de szerintem tudsz vele streamelni,720p30fps,egy 3-4 ezres bitratal. Attól függ mit szeretnél. Kb úgy kalkulálj,hogy az adott játék gépigény ének majdnem a duplájával kell rendelkezzen, ha maximális grafikai beállításokon szeretnéd.


Tölts le egy streamelésre alkalmas programot, mondjuk OBS, aztán próbálgasd. Próbáld meg, hogy az OBSbe a processzor használatot lentebb veszed,ugye ez ront a minőségén, de nagyobb bitratet állítasz, mondjuk a 720p30 mellé 6000 ezret, persze ha tud ennyit az interneted.

2019. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!