Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki (aki ért hozzá) megtudn...

Valaki (aki ért hozzá) megtudná mondani, hogy ebbe a laptopba mennyi max. Ram bővíthető, és milyen processzorok? (lent)

Figyelt kérdés

Típus: Packard Bell EASYNOTE F4081-SB-455HG ( [link]


Jelenleg gyári 3gb ram és AMD Athlon II P360 proci van benne.


Típusból láttam, hogy van i5-ös processzorral szerelt is. Most akkor ebbe ki lehet cserélni a processzort intelre is, az alaplap tudja kezelni? Vagy ha nem, amd-n belül melyekre cserélhető/fejleszthető max?


Kerestem, de nem nagyon találtam információkat róla, talán annyit, hogy 8gb ig bővíthető a memória (ez se biztos), de azt nem, hogy mennyi MHz-ig kezeli, 1066 a max. benne?


Laptopnál nem nagyon értek konfigokhoz.. Előre is köszönöm aki tud segíteni!



2017. aug. 7. 21:44
 1/4 MGéza ***** válasza:
Persze hogy nem lehet kicserélni benne hiszen akkor Intel alaplap is kéne.
2017. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az már megvan, sőt asszem acer la-6552p az alaplap benne.


Csak sehol nem találok egy listát, hogy ez az alaplap mely amd procikat támogatja még..

2017. aug. 7. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
2x 4GB ddr3 1600, vagy 2x8GB ddr3
2017. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amd proci való vele , intel nem megy bele mert tüskék nem ugy helyezkednek foglalatba, kár lenne beleeröszakolni...
2017. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!