Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Laptop vásárlással...

Üdv! Laptop vásárlással kapcsolatos kérdés? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,laptopvásárlás előtt állok amit egyetemi tanulmányaim miatt vennék. A keret nagyon max 150e Ft lehet, nem ilyen kép/videószerkesztésre használnám, de legyen az árához képest gyors, jó megbízható.

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. aug. 8. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Én szerintem ajánlott a Dell 3 év garancia.

Tapasztalatom szerint megbízható, és jó garanciás szervizzel.

Egyetem nem igényel komoly tudású gépet általában.

Ajánlott az i3-i5 (u típusú a fogyasztás miatt)6 vagy 7. generációs, gyorsabb memória.

A kijelző választás: lehetőleg jobb felbontású legyen.


Kerülendő: Intel Celeron, Pentium


Tudom alap gép van ennyiért de a 3 év nyugalom megfizethetetlen.

Jó válogatást.

2017. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SSD legyen? Windows? Felbontás FullHD, vagy 1366 x 768 elég?


Csak mert kicsit limitáltak a lehetőségek ennyiből. Én ennyiért inkább egy Asus K szériát néznék használtan, mert az alumínium házas, jó hűtésű, FullHD, hardveresen is rendben van. Aztán ha olyan a hirdetés, akkor csurran cseppen SSD, meg ilyenek. De 150-ből újonnan valahol kompromisszumot kell húzni. Vagy nincs SSD, vagy nincs i5, vagy nincs FullHD, vagy nincs Windows. A ház meg leginkább műanyag.

2017. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
HP 250 G5-öt vagy Dell 3568-at keress, ezek megbízhatók és normális anyagból vannak.
2017. aug. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mondjuk 10 éve én is új laptopot vettem, de most sokkal jobban jársz egy használttal.

Számítógépes cégeknél szoktak adni fél év garanciát rá, vagy hardver aprón is nézhetsz egy pár éveset.

Dell-ből 100-110 körül már i5-ös használtakat kapni.

2017. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!