Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyire gáz az...

Szerintetek mennyire gáz az az ember aki azért akarja felhúzni a processzorát 3.2GHz-ről 3.8GHz-re, hogy több FPS-e legyen a Counter Strike Source-ban?

Figyelt kérdés
Az egész gépe erősebb már mint egy komolyabb szerver szinte, van vagy 6GB(vagy több) RAM benne, a tizedét nem használja ki.....
2010. máj. 24. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És mi közöd van hozzá?Nekem videokártyám procim fel van húzva.Nem tom mi a bajod vele azért mert neked egy szarod van azért nem kell ilyen fölös.. kérdéseket feltenni.
2010. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább az a gáz, ha megveszel egy olyan 3,2 Ghz processzort, ami képes a 3,8 Ghz-re, de te nem használod azt ki. Mintha lenne egy versenyautód, ami megy 280-at, de te mindig csak 180-al járnál vele a versenypályán.
2010. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az AMD a Black editionokat dirket erre gyártja.
2010. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

bnőm apja és folyamatosan engem bszogat vele, mert ő nem ért hozzá.


valaki elárulhatná, hogy egy CS-vel hogy az isten ben használná már ki.


olyan mintha egy versenyautóval menne a városban ahol csak 30-al lehet menni.

2010. máj. 24. 10:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Sztem nem gáz, hogy a maximumot a akrja kihozni a PC-jéből. Egébként nekem is minden bajom ha a cs csak 60-70 el döcög. Én ugy nem tudok játszani:)
2010. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga "dilije",biztosan neked is.....
2010. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hjah, végülis amikor a családra az ember úgy költ mintha a fogát húznák, kajára is úgy ad nekik, hogy veszekedik, de a 300.000 Ft-os gépet azt megveszi, akkor jah, végülis jogos "dili".


az fps meg, bizonyított, hogy 24 képkocka kb elég a folyamatos képhez. 40-60 pedig már bőven elég.


engem meg igenis idegesít, hogy azzal csesztet, hogy minél jobban kell tuningolnia, mert, h akkor több lesz az fps. a gép tizedét nem használja ki így se.

2010. máj. 24. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Igaz hogy 24 képkocka /mp elég a folyamatos képhez. Elvileg. Pl nézz meg egy CoD2-t meg egy GTA4-et 24 képkockával .. és van különbség. Az már más dolog h a CS egy b*zi játék mert nekem is erős gépem van GTA4 erős közepesen megy simán CS ben meg 50 FPS... (Én speciel nem húztam a gépem. még.)
2010. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"hjah, végülis amikor a családra az ember úgy költ mintha a fogát húznák, kajára is úgy ad nekik, hogy veszekedik, de a 300.000 Ft-os gépet azt megveszi, akkor jah, végülis jogos "dili"."

Kevered a dolgokat. Az, hogy az illető egy szar ember, aki a saját családjára sajnál költeni, semmi köze ahhoz, hogy valaki megpróbál minél nagyobb játékteljesítményt kihozni a gépéből. Nem csak CPU-t lehet húzni, hanem GPU-t is, sokan művészi szintre fejlesztették a processzorok túlhúzását, neves versenyek is vannak.

Ugyanolyan jóindulatú elmebaj ez is, mint a többi, egy hobbi.

Az a tény, hogy az említett apa ennyit költ a gépére, még nem jelenti azt, hogy a tuningolás hülyeség. Én is tuningolok alapszinten, mert a videokódolásnál a processzorteljesítmény a minden. Itt pedig már kijön az, hogy gyorsabb proci = kevesebb kódolási idő = + idő.

2010. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem mondtam, hogy 24kockával kel futtatni. egy 40-60 fps viszont már nem lesz lassabb mint mondjuk 100-200-1000 fps. ez a lényeg.


ti is keveritek kicsit, nem arról beszélek, hogy ne tuningolja az ember ha jobb teljesítményt akar. Nagyon régen én is tuningoltam a procimat, hogy pár száz Hz-val többet toljon, viszont ott számított is. A CS-nél nem számít viszont, hogy 3.2GHz-n vagy 3.8GHz-n fut e a vas. Ha értetek a programokhoz kicsit akkor ezt tudjátok. Ebben az esetben nem több mint baromság. és nem hobbi-ból csinálja, hanem mert nem tud már mihez kezdeni. Ha nyomatna mindenféle játékokat amihez kell az erő, vagy dolgozna a gépen valamit, akkor azt mondanám kell a tuningolás, de ebben az esetben baromság, nem több. Csak jobban pörgeti és így gyakorlatilag gyorsabban "használódik" a semmiért.

2010. máj. 24. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!