Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a gépemnek/videókárt...

Mi a baja a gépemnek/videókártyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy AMD Radeon R5 M200 / HD 8500M series videókártyám, és az történt, hogy több játéknál is nagyon lement az FPSem, CS:GOba volt 110-120 leesett 30-35re, LOLba volt 140-150 ez leesett 60-70re teamfightnál leesik akár 25re is ami nagyon zavaró. Azt tanácsolták, hogy rakjam fel a legfrisseb driver, de miután felraktam nem tudtam megnyitni az AMD catalystet ezért felraktam újra. Ekkor visszaált az FPSem. Most reggel kelek fel ülök ide a géphez, és megint rossz. Mit tudnék csinálni? (fél hónapja lett kitakarítva)
2017. aug. 10. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és most sem tudom megnyitni.
2017. aug. 10. 13:22
 2/4 anonim ***** válasza:

jobb hűtőpad, grafika visszavevés.


RAM-od mennyi van a gépben? Ha 4 GB, az is lehet a probléma forrása, 8gb-nak már elégnek kell lennie.


tipikus túlterhelés/túlmelegedés, ahol csökken a teljesítmény rövid időre, hogy egyben maradjon a gép.

2017. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10GB ramom van. És nem hiszem, hogy túlmelegedne mert ahogy bekapcsolom, és belépek CS:GOba azonnal rossz.
2017. aug. 10. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

nézd meg mit használ alapértelmezetten a játékok alatt, 8500m-et vagy az r5 m200-at. Az első egy dedikált vga:

[link]

az m200 meg a processzorba rakott igp.


ha m200-at használ, akkor úgyis az a gond, át kell rakni BIOS-ban fix 8500m használatára.

2017. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!