Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ruházzak be új tápegységre?

Ruházzak be új tápegységre?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek! Nemrég meghibásodott az asztalim.

Videokártya nélkül elindul de az alaplapi vga nem ad képet. Ha meg beszerelem a vga-t else indul

Konfigom :

i5 3570

Msi B75MA-E33

1db 8gb kingstone 1600mhz

MSI Gtx 760 2gb o.c

Chieftec GPS Arena 500A tápegysé

64gb samsung evo

1T westerndigital blue

Én arra gondoltam hogy a tápegység meghibásodott de nincs pótalkatrészem hogy meg nézzem... Szerintetek ruházzak be egy új tápegységre?Mert Strasbourgban dolgozom és nincs kitől kölcsön kérni...


2017. aug. 10. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne, mivel lehet a videokártya romlott el...
2017. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nihat ***** válasza:
Nincs a környéken valami kisebb PC-s bolt, ahol szervizelnek? Bevihetnéd, hogy nézzék át.
2017. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet hogy a vga romlott el mert most bekapcsolt a gép alaplapi vga val de a gtx760 al már nem akar, érdekesnek találom hogy alaplapival se akart de miután rá csatlakoztattam egy kisebb tápegységre amit a kolegám ezer éves gépéből szedtem ki, azzal ment. De a vga t nem tudtam le tesztelni vele mert nem tudok áramot adni a vga nak....
2017. aug. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!