Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a videókártyámmal?

Mi lehet a videókártyámmal?

Figyelt kérdés

Amikor pl. youtubeon videókat nézek, akkor ha a videóban szereplő ember tegyük fel gyorsan mozgatja a kezét, a keze körül kirajzolódik egy szivárvány színű csík/vonal. Játékoknál is előfordul, pl. cs:go-ban ha az egeret nagyon rángatom a falon néhol szívárvány színű csíkokat látok. Vagy ha a késemet előveszem, a körvönalából kirajzolódik a csík.

Semmilyen hallucinogén szert nem használok..



#videokártya #g1gaming
2017. aug. 11. 16:36
 1/3 A kérdező kommentje:
a kártya gtx 1050Ti g1 gaming, legfrisebb hardver van rajta
2017. aug. 11. 16:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Monitor hibának hangzik a leírás alapján. Ha van kéznél másik monitor/tévé, próbáld azzal is, hogy csinálja-e.


Meg ha van egyéb eszköz, amit erre a monitorra rá tudsz kötni (set top box, konzol stb.), akkor kösd rá, és nézd meg, látsz-e hasonló jelenséget.

2017. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kipróbáltam t-homeos dobozzal, de nem tapasztaltam ilyesmi csíkokat.. szerintem a kártyával van valami
2017. aug. 11. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!