Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Budapesten van olyan bolt...

Budapesten van olyan bolt ahol megveszik a régi gépemet?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 17:24
 1/7 MGéza ***** válasza:
Beírod a googleba és löki is a találatokat, térképpel együtt. De csak akkor javaslom ezt a megoldást ha nevetséges árak kívánsz kapni a cuccaidért, egyébként meg a hardverapro.hu-t.
2017. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Boltban nem jó ötlet eladni szerintem sem!


Persze kérdezhetsz egy árat, aztán felmész valamelyik oldalra, és megnézed mennyiért adják azt a konfigot kb. Aztán meglátod...D

2017. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami baja van a gépemnek és szakértők sem tudtak eddig segíteni. Hardverapron nem akarom úgy eladni, hogy aztán reklomálás legyen. 50 ezret meg nem fogok egy 100000 res gépre költeni mert az alatt nem hiszem hogy megúszom normális szervizbe. Egyébként simán lehet, hogy egy 10 ezer forintos hardver csere kell... de mivel nem tudom pontosan mi a baja...
2017. aug. 11. 17:58
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Hát nem hiszem, hogy a komplett gép szar lenne. És olyan sincs hogy nem lehet valamit megcsinálni. A kedves "szakértők" csak le akarnak húzni szerintem.


Az ilyen hardver felvásárlós boltok nevetséges áron vesznek meg valamit, hogy busás haszon reményében szintén nevetséges áron adják el.


A legjobb ha leteszteled valahogy a gépbe lévő alkatrészeket és alkatrészenként hirdeted meg a hardverapro.hu -n az átlag ár -20% és hamar el fogják vinni. És még így is sokkal jobban jársz mint a felvásárlós boltokkal.

2017. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
BIOS-ba be tudsz lépni? Ott nem ír valamit, valamelyik hardverre?
2017. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bárkit bárhol kérdeztem azt mondták vagy a alaplap vagy a hdd vagy a táp vagy a vga vagy a ram rossz. Egyik program se hoz ki hibát. Driverre gyanakszom még de probáltam több op rendszert is. Nem akar senki lehuzni szimplán olyan kélhalálokat és lefagyásokat kapok amikkel nem találkozott még senki kb
2017. aug. 11. 19:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom mennyit ér kb a gépem és nem fogom jóval ár alatt eladni
2017. aug. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!