Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fujitsu-Siemens c1320d döglass...

Fujitsu-Siemens c1320d döglassú, miért? Futtatásba beírom taskmanager- procihasználat 99-100% svchost valamelyik csinálja, nem tudom mi ez.

Figyelt kérdés
Svchostokat leállítva a rendszer üresjárati folyamataihoz ugrik a 99%. A Proci terheltsége mellette látszik a ki és nagy fülön, ablakban is. A gépen nem játszom, nem megy semmi, A zöld grafikom maxon fönn hasít. Vírus, semmi nincs. Miszlikre szedtem, a gép a proci hideg, minden ok.Kitakarítva, újraezüstözve stb. ez a szakmám 25 éve. Ezzel viszont nem boldogulok, VinXP-Proci 1.86/2M/533 max RAMMal 2GB. HDD Sentinel 100% ra méri a HDD-t a legapróbb hiba nélkül. Minden OK, semmit nem telepítettem, a hiba úgy két hét alatt jött elő és döglassú, meghal a gép! Az svchost-okat leállítva rendbejön, de pár perc múlva újrakezdi. Halálosan ledöglik, eddig jó volt, ezerféle vírus-spam- adaware Ransomware irtóval átnézve, aztán letörölve őket, nehogy ütközzenek. Csak a Panda fut. Mi a pokol lehet? Help please!

2017. aug. 12. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt csináld végig:

[link]

2017. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!