Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop lenne a legjobb...

Melyik laptop lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Olyan laptopot keresek 155 ezer Ft. alatt, amiknek HD filmek lejátszása és a legtöbb játék nem okoz problémát. (720p Hd felbontású filmek, játékok medium vagy high dx9 beállítások mellett fussanak szaggatás nélkül pl. gta4, mw2, crysiswh, risen, stb.)

[link]

[link]

[link]

a corei 3 nagyon kecsegtető, csakhát integrált Intel GMA 5700MHD karija van


2010. máj. 24. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos en nem ertek hozza, de azt szeretnem tanacsolni neked, hogy jobban jarsz ha ugyanezt a kerdest pl a pcguru vagy a gamestar forumjan teszed fel.Ott tuti tobb valasz fog ra erkezni mint itt.Sorry h nem tudtam segiteni.
2010. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első.

Ilyen GTA IV körüli játékokban meg ne is gondolkodj, amíg meg nem dupláztad az összeget - ugyanis annyiba kerül egy játékra használható lapotop.

2010. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát báttya azokhoz amiket leírtál, egy kicsit bővebbre kell eresztened a nadrágszíjat. A 720p-s filmek elmennek mind3 gépen amit linekltél, de a gta4 meg crysis nagyon merész álmok ebben a kategóriában. Ha még csak csak el is indulnának, full minimum grafikán is játszhatatlanok elnnének véleményem szerint.


Ebben az árkategóriában vagy egy erősebb videó-kártyát kapsz a gépbe egy harmatosabb processzor társaságában, vagy fordítva. Az általad felállított kritériumokhoz pedig mindkettőre szükségvan, méghozzá erős fajtából.


Ezekhez a játékokhoz minimum proci: Core2Duo E7000+

Vga: ATI Radeon HD4500+

(más gyártótól azonos teljesítmény természetesen megfelelő)

2010. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejon mind a 3 valasztasod ugyanis Acer tulajdonos vagyok en is es az MSI-ok nagyon tetszenek. Egy kis segitseg a valasztashoz: 1.az Msi-t ajanlanam elsosorban, de mivel integralt videokartya, az a jatekok miatt kilove. 2. az Aspire 5542 ugyanannyiert mint az 5738 Intel procival?? az is kilove. Szoval ha ez a harom akkor mindenkepp az Aspire 5738 .
2010. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link] egy 20 assel több de most kedvezmenyes


[link] en is ezt akartam csak ennyiér vettem egy asztalit könnyü hortozható házba :)

2010. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aspire 5738-am van. Nagyon faja kis gép, de full felbontásban az említett játékok felejtősek. A GTA4 megy, Just Cause megy, de egyik se fullon. A többivel nem játszottam rajta.
2010. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Első.

Ilyen GTA IV körüli játékokban meg ne is gondolkodj, amíg meg nem dupláztad az összeget - ugyanis annyiba kerül egy játékra használható lapotop."


130-ból olyan laptopom van, ami viszi a gta4-et, úgyhogy ennyit erről...

2010. aug. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!