Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra a gépem?...

Miért indul újra a gépem? Helló mindenki! Nem tudom miért de mostanában játék közben újraindul a gépem, netezéskor, filmnézegetéskor nem és nem tudok rájönni hogy ezt pontosan mi okozhatja. Gép tulajdonságai:

Figyelt kérdés
Gigabyte f2a88xm-hd3 alaplap, amd x4 740x proci a saját ventiével, 1x8gb 1600mh kingston hyperx black, sapphire rx550 4gb gddr5 videókari, corsair vs 450w táp. Mivel először a hőmérsékletre tippeltem Benchmark-ot futtatam de azzal semmi gond nem volt. Hőmérséklet figyelő programokat indítottam játék közben de az sem hozott eredményt mert mind a proci mind a vidkari megfelelő hőmérsékleten volt. Most ott vagyok hogy lehet az alaplap régisége miatt és mivel a vid kari az új így lehet az ütközik és BIOS frissítésen gondolkodom hátha.

2017. aug. 15. 15:07
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Azért ennyire szarul nem szoktak BIOS-okat kiadni, hogy ilyen fatális hibákat csináljon. Főleg ha korábban jó volt ugyan ezzel a hardver konfiggal. Persze ettől még lehet alaplap hiba. Kék halált nem kapsz ilyenkor?
2017. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs kék halál. Csak szimplán újraindul. A vid kari előtt egy asus hd 6670es 1 gb volt de annál is volt egy olyan hónap hogy csinálta ezt de elmult minden szoftver a legújabb van rajta csak a bios hoz nem nyúltam még.win10es oprendszer van még a gépen ez az info kimaradt
2017. aug. 15. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
gyenge a táp az új vidkarihoz
2017. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A videókártya nem fogyaszt többet a réginél, ha 2x annyit fogyasztana se lenne gond.


Nincs haverod akinek van asztalija és a tápot át lehetne tenni próbának? Ha nincs kiindulópont egyesével cserélgetni az alkatrészeket. Táppal kezdeném, nem azért mert kevés hanem mert gyanús ha csak úgy újraindul. Lehet elment benne valami.

2017. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is a tápra tudok már csak gondolni. Vagy a proc hűtő nem szuperál elég jól, mert sikerült szereznem egy AIDA 64 progit amin egy stabilitás tesztet végeztem és ott proci hűtő 3300-as fordulaton 68-70 fokon volt a hőm.
2017. aug. 15. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:

cpu+fpu+cache be van kapcsolva mindhárom?


ha túlmelegszik visszavesz az órajelből, throttlingol, de nem indul újra.

2017. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget de valószínüleg a játék volt bug-os. Ez a játék a fernbus coach simulator steamről. A másik játék amivel ellenőriztem az a gta v high beállításokon 2 óra játék után se indult újra egyszer sem a gép!
2017. aug. 16. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!