Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges v. hogy konfiguráln...

Lehetséges v. hogy konfigurálni külső routert, ha a modem integrált wifis?

Figyelt kérdés
HA a szolgáltató ad egy modemet, ami alavetően wifis és szeretnék rákötni egy külső routert megtudom oldani valahogy , h. azt v.mi módon konfigurálni tudjam, kofigurálható lehessen?
2017. aug. 16. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2017. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És milyen módon vagy pontosan hogy kell összekötni? sehogy sem jönnek be a külső router konfigurálási menüje.
2017. aug. 16. 12:52
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg milyen beállításokt kell ezközölni, hogy ne csak működőképes legyen, de lehessen konfigurálni is a routert.
2017. aug. 16. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Rákötöd a gépre a szolgáltató routerét, belépsz és bridge módba állítod. Utána már használhatsz saját routert.


Melyik szolgáltató és milyen típusú eszköz?

2017. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Upc -technicolor TC7200

Szerintem már próbáltam a bridge módot


Router: TP-Link TL-WR940N


-

2017. aug. 16. 13:16
 6/9 A kérdező kommentje:
router elérési útját ha beütöm a böngészőben, akkor ezt írja: Oops! It looks like you aren't connected to your TP-Link network.Please check your network connection and try again.
2017. aug. 16. 13:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Router ettől függetlenűl aktív, rá tudok csatlakozni.
2017. aug. 16. 13:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha letiltom a modem beállításaiban a 2,4 GHz, akkor sem tudom konfigurálni.
2017. aug. 16. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Már mondtam, hogy a konfiguráláshoz a UPC routerre kösd rá először a gépet, ne a sajátra. És ne az ilyen tplinklogin.net meg hasonló marhaságokkal próbálkozz, hanem a router IP címét írd be a böngészőbe.

Tök baromság ez a domain neves izé, csak összezavarja az ember, nem tudom, minek találta ki a tplink...

2017. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!