Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a mobilomnak?

Mi baja lehet a mobilomnak?

Figyelt kérdés
Nem egészen egy órája lefagyott a Nexus 5X telefonom, de olyan szinten, hogy semmire nem reagált, majd kb. egy percre rá elsötétedett a képernyő és azóta nem sikerült "feléleszteni". Megpróbáltam az újraindítást, de az is eredménytelen, azt sem jelzi, hogy le lenne merülve, a töltőt sem ismeri fel. Nagyon úgy fest, hogy annyi a mobilnak. Esetleg valakinek van ötlete, hogy mi lehet a probléma?

2017. aug. 16. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
akkuja nem halt meg?
2017. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Eddig semmi erre utaló jelet nem tapasztaltam, amikor a fent írtak történtek is 80% felett volt a töltöttség.
2017. aug. 16. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Vedd ki az akkut.

Nemlehet? az gáz ...

Akkor várnod kell pár napot.

2017. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki az alaplap szált el, már szervizben van. :(

Azért köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 17. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószinüleg bootloop hiba, nagyon sok Nexus 5X nél és 6P készüléknél előjött ez a hiba. Nekem eddig szerencsém volt az 5X emmel és nem jött elő, de ismerősöm is ugya nígy járt mint te. Az alaplapot kicserélték neki és jó lett.
2017. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!