Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Budapesten hol tudnék ténylege...

Budapesten hol tudnék ténylegesen monitorokat kipróbálni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nem túlzottan élénkre állitva fut rajta egy rövid kis videó.

2017. aug. 17. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bemész valami teszkóba, vagy hasonló helyre, és a műszaki osztályon kiállított monitorokon mindig megy valami minta anyag.
2017. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna azzal sem mennél sokra, mert otthon, más megvilágítás mellett teljesen másképp fog kinézni ugyanazokkal a beállításokkal. Én is vettem egy elég komoly monitort, amit a boltban műszeresen beállítottak optimumra- annyira sötét és homályos volt a képe, hogy az borzasztó. Vagy egy hónapig kínlódtam eredménytelenül a beállításokkal, aztán egy fórumban találtam egy letölthető felhasználói profilt, amit kipróbáltam, és BANG! Egy csapásra csodálatos lett a kép.
2017. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Normális számítógép boltba menj be, a nagy áruházakat felejtsd el. Egyrészt ott mindig valami reklámanyag fut a monitorokon, másrészt szinte kivétel nélkül gagyi TN monitorokat árulnak.

Csak IPS vagy MVA/PVA monitort vegyél, a TN panel olcsó és gagyi: rossz betekintési szög, gyenge színek. Hasonlíts össze egyszer egy TN és egy IPS panelt. Ég és Föld. Garantálom, hogy utána soha többé nem akarsz majd TN panelt.

2017. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!