Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék elején akadnak a játékok?

Játék elején akadnak a játékok?

Figyelt kérdés
Érdekel hogy mi lehet a hiba elindítok egy játékot pl: Quantum break 1-2 percig elkezd akadni leesik az fps 20-30 ra de aztán utána beáll és nem esik le ,észrevettem már black ops 3nál is nvidia adaptiv -setup-al nyomom .szóval mindegyik játéknál 60 fps lock van.vagy van a mortal kombat xl fix 60 fpsel megy maga a játék de az átvezető videó meg amikor kiválasztom a játékost ott beakad leesik 10 re az fps aztán vissza és utána megy tovább a videó de például a black ops 3 nál is a bevezető videó 24 fpsel megy nem akad de furcsa,mitől lehet ez ?

2017. aug. 19. 23:53
 1/4 A kérdező kommentje:

HDD-re gondoltam de szerintem nem ,codec pack is van fent

1060-3GB

8 GB DDR4

I5 7500

2017. aug. 20. 00:06
 2/4 anonim ***** válasza:

a mortal kombatnál pl átvezető videók alatt tölti a játékot, a videokártya meg elég erős ahhoz, hogy megpakolja azt a 3GB-ot, így jó eséllyel a játék elején, mikor tölteni és számolni kell a videokártya fullra pakolja a 3GB-ot, nem elég neki a VRAM.


Ezért nem is ajánlottam senkinek a 3 gb-osat, itt nyal vissza a fagyi, pont mint a régi r9 380 2gb meg gtx 960 2gb esetében.

2017. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen van benne valami
2017. aug. 20. 11:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekelne a válasz. Mert vettem egy gsynces monitort amit vissza küldtem mert ott meg stuttering elt a játék 100fps fölött is. Lehet valami hardveresen nem stimmelt.. Szinte minden játéknál. Fornite save the world volt a fő teszt. Biztos internet kapcsolattal. Smooth játék élmény nem lett belőle. Valami össze függés biztosan lehet benne mert akkor maxon hajt mindent. Jó lenne megoldani. Kérdés 8gb ram lehet hogy kevés neki? Táp egység nem okoz ilyet. Azt gondolom proci dehat i5 7500 egy külön hűtővel. Vga hát nem tudom. Sok embernek van ilyen mégse számoltak be ilyenről
2018. júl. 14. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!