Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom a laptopon lejátszo...

Hogy tudom a laptopon lejátszott filmeket a tv készüléken nézni?

Figyelt kérdés
Odaáig már eljutottam,hogy a laptop s-video kimenetét átalakítóval összekötöttem a tv av bemenetével.Nyílván av-re kell kapcsolni a tv-t.Aztán valami olyat hallottam,hogy jobb klikk az asztalon,tulajdonságok/beállítások fül...De most hogyan tovább?Vagy eleve rossz helyen kapizsgálok?
2008. okt. 19. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Laptopodon van egy Fn gomb és mellé kell vmelyik billentyűt ált F5 v F8 lenyomni és kiterjeszti a másodlagos megjelenítőre a képernyőd... Tehát Fn+F5 vagy Fn+F8 de rá van rajzolva a másodlagos billentyűre, h mit csinál az Fn mellett, értelemszerűen egy olyat keress ami egy stilizált monitor
2008. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mindegy,hogy milyen playert használok?
2008. okt. 19. 23:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem,hogy mindegy a player.Úgy kellett csinálnom,ahogy elkezdtem.A beállítások fülön csak a fizikai elrendezés helyére kellett húznom a másodlagos monitort(baloldalt van a tv,tehát bal oldalra kellett húznom a kettes számmal jelölt képernyőt),és engedélyeznem kellett.Meg át kellett állítanom a felbontást magas értékre.Ilyenkor egyszerűen át tudok húzgálni ablakokat a tv képernyőjére.Akármit,a firefoxot,ie-t,bármit.
2008. okt. 20. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg valamelyik tv csatorna műsorra tűzi :)))
2008. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!