Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD FX 8350 processzoromhoz...

AMD FX 8350 processzoromhoz fix jó lenne egy Asus M5A99X Evo 2. 0 alaplap?

Figyelt kérdés
Jelenlegi alaplapomon(MSI 9970A G43) a VRM hőmérséklet túlmelegszik (70-75-80-+ celsius)megterhelés alatt. Szeretném leváltani viszont a keretem 30-35k lenne rá.

2017. aug. 20. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
50-ből veszel egy ryzen 3 konfigot ami porig alázza.
2017. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy már kb fél éve megvan ez a konfig. Először kapcsolt ki tegnap a gép BF1 közben, nem tudtam, hogy ez most mi vagy hogy miért. Vártam vele kb 20 percet mire be tudtam kapcsolni. Elkezdtem nézni a fokokatopen hardware monitorban, a proceesszor megterhelés alatt felmegy kb 40-re/vidikari 60, viszont amire figyelmes lettem az a VRM hőmérséklet, ami elérte kis megterhelés alatt akár a 80+ celsiust is, jelenleg alapjáraton 51 celsiuson megy.
2017. aug. 20. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Add el és vegyél Ryzen 3-mat. Hidd el, sokkal jobban jársz vele.
2017. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem érné meg nekem eladni.. Megkapnám a prociért meg az alaplapért egybe a ryzen árát, és még mellé kell venni alaplapot ami 40k + a ddr4-es ramokat. Viszont a kérdésemtől eltértünk.. Ha én veszek egy Asus M5A99X Evo alaplapot az FX 8350-hez akkor fixen jól-e fog működni + nem fog egy ideig fellépni semilyen probléma ? (Túlmelegedik a VRM vagy a tökömtudja micsoda)
2017. aug. 20. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
az általad említett asus alaplappal jól fog működni :)
2017. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!