Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi ideig tudom jatekokra...

Milanamilan kérdése:

Mennyi ideig tudom jatekokra hasznalni ezt a gepet? Tehat korulbelul mennyi ideig tudom futtatni az uj jatekokat?

Figyelt kérdés

Itt a gepem:


Processor: I5-4460 3,2 ghz


Vga(videokartya):Gtx 1050 Ti


Memoria(ram):8gb lehet bovitek 16 gb ra


Ez lenne a kerdesem! Koszonom az esetleges valaszokat!



2017. aug. 21. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Proci régi, többi jó lesz pár évig 1080p medium-highon
2017. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha abból indulunk ki, hogy a 750Ti már 3 és fél éves elmúlt, és kompromisszumokkal bármivel játszhatsz rajt, szerintem a 1050Ti is még egy 3 évet talán kihúz, ha nem ragaszkodsz túlontúl magas beállításokhoz. Ami a procit illeti, bár szép lassan kezdenek a fejlesztők egyre több szálra optimalizálni, abban is látok még néhány évig potenciált.
2017. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a CPU előbb fog elavulni mint a VGA ha elkezdenek a Ryzen-re és a későbbi Intelekre optimalizálni.

De egy ideig még elég lesz.

2017. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mai proci igények mellett nem hiszem, hogy hamarabb elavulna a CPU. Ameddig tart ez a konzolgeneráció, addig elég lesz egy 4 magos, pár éves i5-ös... Igazából még egy I5-2500k is elég tuningolva, pedig ~6 éves proci.

Szerintem 3-4 évre biztos elég.

2017. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!