Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem pörög rendesen a...

Miért nem pörög rendesen a videókártyám ventillátora?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra elkezdett szokatlanul viselkedni a gpu-m ventillátora. Nem pörög aktivan, csak ilyen két három percenként hangosan felpörög majd abbahagyja és hát ez így eléggé idegesítő. Olvasgattam utána és nem találtam megoldást. Most már szervízelés előtt állok viszont előtte gondoltam még írok ide ezzel kapcsolatban hátha megoszt valami hasznos gondolatot ezzel kappcsolatban.

Illetve ha tud valaki 6 ezer forintnál olcsóbb szervizelési lehetőséget(garancia már lejárt természetesen) akkor azt is szívesen fogadom.

Hálás lennék, előre is köszönöm!



2017. aug. 22. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Most már nincs nagyon meleg, minek pörögjön....

Lessed meg a venti vezérlését-módját, ez lehet mögötte csak.

4000ft lesz, köszönöm:DDDDD

2017. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de eddig az elmult 8 evszakban nem csinalt ilyet
2017. aug. 22. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:

# 2


Tedd fel újra a ventihez a drivert és lessed a beállításokat meg, milyen módra van téve.

2017. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!