Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen VGA-t ajánlanátok...

Milyen VGA-t ajánlanátok ehhez a konfigurációhoz, elég ez a tápegység?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A konfiguráció a következő:

AMD Phenom(tm) II X4 955 3,2 GHZ-s processzor.

6 giga ram.

Chieftec Smart 400W-os táp.

A tápot most cseréltem ki a hétvégén mert az előző megadta magát, viszont a VGA(HD4850) is már 7-8 éves, és borzasztóan melegszik, sima windows futás mellett 80 fok fölő forrósodik. Vettem mellé most egy ventilátort de nem segít a helyzeten. Ugyanakkor most eladom az Xbox-ot és a befolyó összeget átforgatnám egy új VGA-ba. 1050Ti-re gondoltam, vagy esetleg egy 3GB-s 1060ra. Viszont amikor a tápot vettem akkor erre még nem gondoltam és nem tudom a 400W elég e. Van benne egy 6+2 pines PCI-e tápcsatlakozó.



2017. aug. 22. 16:49
 1/5 A kérdező kommentje:
És a proci is elég régi, kérdés hogy mit hajt még ki. Mondjuk a következő fél évben lehet hogy befigyelne egy alaplap-proci csere is, de minden egyben most nem fér bele.
2017. aug. 22. 16:58
 2/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Mennyi kell egy 1050Ti-nek? Egy 6 pines? Én rámerném tenni arra a tápra.
2017. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tápcserét ajánlok, még mielőtt magával vinni mindent.

Legalább egy Cooler Master Masterwatt Lite 400W.

Nem azzal van a baj hogy kevés a 400W hanem hogy a táp eleve szar, melegszik és rossz a belseje.

De a CPU se valami erős, egy G4400 is lazán otthagyja a maga 2 magjával.

RX 560-nál erősebbet nem érdemes.

2017. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AMD Phenom(tm) II X4 955 3,2 GHZ-s processzor mellé egy garis ASUS GTX 750ti 2gb ajánlanák, csekély 24k-ért, és a tápot sem kell cserélned.
2017. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!