Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 100-120. 000 forint körüli...

100-120. 000 forint körüli árért laptop? Ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fater panaszkodott, hogy nincs egy normális gépe, nem tudja a dolgait intézni, szóval most kitalálta, hogy vesz egy laptopot a fent említett árkategóriában. Mivel én a gamer asztali gépekben vagyok inkább jártasabb, így gondoltam megkérdezem az itt ólálkodókat, hátha van valami jó ötletetek. A feltétel az kb annyi, hogy FullHD-ben lehessen rajt filmet nézni, gyors legyen netezésre és pár évig ne kelljen újat venni helyette. Linkelnétek pár laptopot konkrétan, ami megfelel a fenti célokra? Használtat nem szeretnénk. Mindent megnézek, a válaszokat előre is köszönöm! :)

#konfiguráció #hordozható számítógép #laptop #netezős pc #mezei felhasználás
2017. aug. 23. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Használt üzleti kategóriás laptoppal járnál a legjobban. Ezeket céges felszámolásból veszik meg kereskedők, és úgy árusítják. Egy páréves i5-ös Lenovo vidáman kiszolgál még általános igényeket jó sokáig, és jóval masszívabb konstrukció, mint bármi a consumer szegmensben, amit a MediaMarktban vehetsz újonnan.

Legyen benne minimum 4, de inkább 8 gigabájt RAM, és nem lesz vele semmi gond.


Az akkumulátor szokott még ezeknél a használt gépeknél gyengébb lenni, mint az új, de ezt a kereskedők is tudják, és ki szokták írni, hogy mennyit bír az akksi, és az árat is aszerint lövik be.

De ha konnektor közelében használod a gépet túlnyomóan, akkor az úgysem nagyon számít.


Bőven 100e ft alatt egészen kiváló gépeket lehet már kapni ebben a kategóriában.

2017. aug. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hol lehetne ilyet venni, amilyet írtál első?
2017. aug. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne, első.
2017. aug. 23. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Tescok előterében láttam ilyen kereskedéseket, a budapesti Lehel piac emeletén, illetve a Hardverapro.hu-n biztosan árulnak többen is.
2017. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!