Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy asus...

Lifebye kérdése:

Szeretnék venni egy asus laptopot 130-150 ezer forintert. Mejik a legjobb jatekra es masra is?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

asust nem ajánlom

rossz hűtés, tápegysèg gondok

bár lehet hogy csak èn jártam igy ès nem olyan rosszak, mert èn az alacsonyabb árkategóriával jàrtam igy de azóta az asust nem kedvelem

2017. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előző válaszoló: szerintem csak te jártál így, mert egyik testvérem vett egy Asus laptopot kb. 3 éve 150.000-ért és még most is vígan használja.

Kérdező: laptopot amit játszásra is használnál ennyiért nem fogsz kapni, viszont netezésre lehet kapni elég jókat.

Pontosan most típusokat nem tudok, de Asust szerintem nyugodtan vegyél.

2017. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-es válaszolónak nincs teljesen igaza, 150.000 forintért lehet kapni laptopot ami elviszi pl. a LoL-t, Hearthstonet, WoW-ot, Csgo-t stb... Persze rosszabb grafikával. De pl. a 2016-os Fifát, vagy Forma 1-et meg tuti nem fogja elbírni.


Ha Asus kell, pl. ezt nézd meg:

ASUS X540LJ-XX548D. Testvérem laptopja hasonló, sokat játszik rajta!

2017. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen olyat vegyél, amin van helyesírás ellenőrzés!
2017. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!