Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy régi DTk SPK-106E...

Cukimogyi kérdése:

Van egy régi DTk SPK-106E típusú billentyűzetem, még egy PS2-es csatlakozó előtti csatlakozóval van szerelve és egyszerűen csak USB-vel akarom összeforrasztani de nem tudom, hogy a lábkiosztása az ennek a fajtának hogyan van?

Figyelt kérdés
A színek balról-jobbra barna, szürke, sárga, piros színűek a vezetékek. Csak az USB lábkiosztásait találom. S ami van nekem egy Trust márkájú bill, de neki meg így van sorba a nyákon: V. G. D. C. Attól tartok, hogy hasracsapás szerűen választották, vezetékek funkcióit. Szabvány szerint nem találom, hogy régen mit jelentettek ezek a színek.

2017. aug. 23. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ilyen billentyűm van nekem is. Úgy tudod összehozni, hogy veszel egy DIN-PS2 átalakítót, majd egy PS2-USB átalakítót. Így nem kell matekozni a drótokkal.
2017. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aztán átkozódni fox, meg útálni az előző válaszolót a k melegebb éghajlatra.


MINDKETTŐTÖKNEK!


Az USB csatlakozónak SEMMI KÖZE a billentyű csatlakozóhoz.

Létezik olyan billentyűzet, ami usb csatlakozással van felszerelve, de régebbi nem usb-s billentyűzet NEM ALAKÍTHATÓ ÁT (még adapterrel sem!!!) usb-sre.

2017. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez is ugyanúgy négyeres vezetéke van, és gondolom az egyik a táp, a másik data+ a másik data- negyedik meg a föld, csak a csak a a sorrendjét nem tudom. Miért nem lehet egyszerű átforrasztgatással áthidalni ezt a problémát?
2017. aug. 30. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!