Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítene nekem laptop...

Valaki segítene nekem laptop ügyben? :-)

Figyelt kérdés

Szóval laptopot szeretnék venni a nyár folyamán. Igazából olyan 120-130 körül áldoznék rá. Sok márkát hallottma hogy mi jo, minem.. De ahol az egyiket dícsérik a másikat fikázzák.. Nekem az Acert mondták jonak, az MSI-t trének viszont barátomnak olyan van 2 éve és kitűnően bírja.


Egyszerű net, zene, filmezésre használnám.

Tudnátok írni személyes tapasztalatokat, márkát meg azon belül is "fajtát", hogy mennyire bírta a kiképzést? :)


Köszi.


2010. máj. 25. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az MSI egyaltalan nem "tre". Eleg megbizhatoak szerintem, legalabbis a meghibasodasi aranyuk eleg alacsony.

En Acert hasznalok amugy olyan 2,5 eve, es leszamitva egy kis gyari hibat (5315-os modell) nagyon meg vagyok vele elegedve. Szerintem az Acert azert dicserik mert egyik legolcsobbak es azert ha jol fogod ki megbizhatoak is. Nagyon erzodik a kidolgozasukban viszont az olcso ar: olcso es hajlekony muanyagok. Ellentetben veluk a Delleknek nagyon jo a kidolgozasuk( kiveve a Vostro A szeriat). Osszetettben az en javaslatom: Dell , Acer vagy Msi es amit kerulj el az a Fujitsu Siemens( ezt mindenkepp), a Hp es az Asus.( sajat velemeny )

2010. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát a HPról énse sok jót hallottam:. Viszotn az Asusos megjegyzésed megdöbbentett :| Mivel arról is hasonló jókat hallottam mint az Acer-ről.

Nagyon köszönöm.

2010. máj. 25. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
En vagyok megint. Irtam hogy ez csak sajat velemeny, ami abbol fakad hogy 2 ismerosomnek van Asus es mindketto 2 even belul megment. Amugy valosznu hogy jok, csak az ismeroseim voltak pechesek:)
2010. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

en is ismereko lyat, akinek az asus-an a jack tonkrement 3 honap alatt,

Szerintem nezd meg a Lenovo-kat is, sok jot irnak roluk, egyebkent en is ilyet akarok venni.

2010. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem fujitsu siemens van, azonbelül amilo, de megbántam hogy megvettem.az aksi kb 2 óráig bírja, és 3 havonta szarakszik az egész gép -.-"

Elmegy egynek, de nem vennék mégegyszer ilyet. ( olcsó 100ezres kategória)

Én inkább Dell-t vennék.

2010. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:) Köszi a segítséget.


Szerintem csak applet éri meg venni:D.. Azaz egy talán ami megérheti a pénzét... végülis logikusan végiggondolva egy olyan laptop=egy élet. :) Vagy nem?

2010. máj. 25. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja.. azis jó.. Dellen kívül még azt vennék :D
2010. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dell, Toshiba
2010. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!