Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Problémám akadt a gépemmel....

Davidmustang54 kérdése:

Problémám akadt a gépemmel. Mióta az új videókártyámat bedugtam, telepítettem, azóta nem tudok belépni a biosba hogy letiltsam az integráltat. A kártya működik de kb 2 percig a bios feliratot kell bámulnom bekapcsoláskor valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés

Videókártyám Nvidia Geforce GT740

Az integrált videókártya nincs az eszközkezelőben



2017. aug. 25. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szedd ki az íj videókártyát, tiltsd le az integráltat, majd rakd visza. Egyébként lehet hogy magátol letiltja. Nekem megtette.
2017. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igenám, de ha kihúzom gt740-et akkor nem tudom letiltani az integráltat hiszen nincs mi futtassa a képet :/
2017. aug. 25. 13:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt honnan tudod? Kipróbáltad?
2017. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ha nincs bedugva a másik videókártya (ami a monitoron megjelenítendő dolgokat biztosítja)és én a másikat is letiltom akkor nem lesz se kép, se hang.
2017. aug. 25. 13:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Kiveszed a kártyát. Átdugod a monitorkábelt az alaplapra. Ha bejön a bios letiltod az integráltat. Elmented, kikapcsolod a gépet. Betsezed a kártyát, visszadugod a monitort.
2017. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerinted engedni fogja a bios hogy az egyetlen élő kártyát is letiltsam? Ha igen akkor most kipróbálom...
2017. aug. 28. 22:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a videókártya nem jó, akkor egyszerűen kiveszed az elemet az alaplapból, és visszateszed. Ettől alapba áll a bios, és ismét lehet használni a prociban lévő gpu-t.
2017. aug. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7/7 Ez működhet megpróbálom!
2017. aug. 29. 09:19
 9/14 A kérdező kommentje:
Srácok köszi az eddigi segítségeket de sajna egyik próbálkozás se jött be.. Nem tudom mi lehet a baj. Ha esetleg lenne még ötletetek szívesen fogadom :)
2017. aug. 29. 10:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha az eszközkezelőben nincs az integrált, automatikusan tiltásra került a dedikált kártya behelyezése után. Írd le milyen alaplapod van és milyen windowsod.
2017. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!