Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mondani egy jó,...

Tudnátok mondani egy jó, megbízható egeret?

Figyelt kérdés

Maximum ár 10000FT

Most egy Cooler Master CM Storm Devastor van, annó 4k forintért vettem, csak a görgője nyikorog egy év után. FPS Játékra kellene legfőképpen, ez az egér elvitt engem a Rainbow Six Siege GO4R6 Versenyre ahol 35ből 8. Helyezést értük el a csapattal. Szóval ez az egér bőven elég volt FPS játékra, de megadta magát. Ha esetleg tudna nekem valaki mondani 10k forint keretében, vagy egy kicsit nagyobb összegben, egy jó, fps játékra való egeret mondani, nagyon megköszönném!



2017. aug. 25. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Logitech G100s(Ebay), esetleg ASUS Sica ami van ebbe a kategóriában.
2017. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az Asus tetszik :) gondolkozok még rajta! Köszönöm! Neked van vele tapasztalatod?
2017. aug. 25. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:

rival 100

> Ha megkapod és olyan mintha laggolna az egér, rosszul flashelték az egeret, le kell tölteni a steelseries enginet és úgy csatlakoztatni az egeret, hogy nyomod a felső gombokat és újraflasheli, nálam ez volt az eggyetlen probléma fél év alatt az egérrel

2017. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen :)
2017. aug. 25. 18:52
 5/9 A kérdező kommentje:
így jobban utána járva, nem fogok Steel Series egeret venni nagyon sokan panaszkodnak a laggra, nem érzékel a szenzorra.
2017. aug. 25. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem volt lehetőségem megfogni ezeket, de nagyon jó szenzorral rendelkeznek amiket a tesztek is alátámasztanak.
2017. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Nehéz döntés :) az Asus nagyon ismert márka, a SteelSeries legalábbis nálam kevésbé. De ennek még utána nézek. Ahogyan te is mondtad, hogy jók a szenzorok, nos, e mellett van rengeteg videó YouTubeon, hogy megbolondul az egér!
2017. aug. 25. 20:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Jerry;)
2017. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jerry?
2017. aug. 25. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!