Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelelő ez a config játékokh...

Megfelelő ez a config játékokhoz? Tudok akadásmentesen játszani vele újabb fajta játékokat?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel Core i5-6400

Alaplap: Asrock H110M-DGS

Videókártya: nVidia Gigabyte 1050 Ti GDDR5

RAM: 2x4GB 2133MHz DDR4

Gépház: NZXT Source S210E-002

Tápegység: Corsair 450W VS450

SSD: KingSpec 64GB KS-P3-64GB

Merevlemez: Toshiba 1TB 64MB



2017. aug. 26. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szépen sorban:

Miért kell most I5 amikor itt van a Ryzen, ami később is bővíthető és árban hasonló illetve kisebb CPU használat mellett elvégzi ugyan azt a feladatot, ezek mellett a Ryzen 5-k több szállal rendelkeznek így ha valaki több dolgot csinál egyszerre könnyebben megoldja.

De inkább a bővíthetőségen és a CPU használaton van a hangsúly.

Corsair VS táp irodai konfigokba való, de ez le van írva a Corsair oldalán is, általában olyan gépekbe ahol nincs dedikált VGA.Jobbat kapsz annyi pénzért.

64 GB-s SSD-t nem érdemes venni, a Win hamar felhízik illetve mennek fel rá egyéb alkalmazások is, ajánlott a 120GB-os és abból is valami normálisabb mert olcsó húsnak híg a leve.

Akkor inkább így:

AMD Ryzen 5 1400

ASrock B350m Pro4

Corsair Vengeance 2x4GB 3000MHZ

MSI GTX1050Ti 4GT OC

EVGA B3 450W

Intel 540S 120GB/HyperX Fury/Adata 920/Samsung 850 Evo.

Gondolom valami előre összerakott gép az, ezt meg összerakják neked a PCX-nél és csak használni kell.

2017. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
AMD procit nem igazán szeretnék venni, inkább most kipróbálnám az i5-öt. Igazából nem előre összerakott, hanem én raktam össze, kezdő fejjel.
2017. aug. 26. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De mi bajod az AMD CPU-val?

Ha a fogyasztással van baj megsúgom hogy OC-va 65W felé sosem megy, a hőtermelése annyi mint az Intel-nek.

Ne legyél már ennyire elvakult, minden valamire való szakfórumon a Ryzen-t ajánlják és nem véletlenül.

2017. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Fx 6300 volt. Régóta akartam intelre váltani mert már aktuálissá vált az újítás. Jelenleg egy ryzen 1600-am van XD.

Nem értem azt a mondatot hogy "nem akarok AMD-t" WTF?

Minden épeszű ember azt ajánlja, mert ár érték arányban nagyon ott van és tényleg jobbnak mondható az intelnél

2017. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm kivesézte az AMD CPU-t. Ő ajánlotta nekem hogy inkább Intel CPU-t vegyek.


Igen, elvakult vagyok e téren, mert kb 3-4 hete kezdtem el foglalkozi a témával..

2017. aug. 27. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor az ismerősöd és te sem sokat értetek hozzá.

Akkor vegyél intelt

2017. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!