Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy laptopot akkor...

Ha veszek egy laptopot akkor utána tudom bővíteni SSD-vel?

Figyelt kérdés
Szeretnék laptopot venni, találtam is egy jót, viszont csak HDD van benne. Ha megveszem akkor utána még tudom SSD-vel bővíteni?

2017. aug. 26. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kell a pontos típust. Egyre kevésbé módosíthatóak ma már az újak.
2017. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van. Lehet hogy bele sem fér...
2017. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
HDD-t fogsz tudni SSD-re cserélni. mutassatok egy olyan laptopot amiben nem lehet
2017. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
HDD-t cserélhetsz SSD-re bármely gépben. De bővíteni csak akkor tudod, ha van még egy beépítési lehetőség. Ez lehet az optikai meghajtó helye vagy M.2 csatlakozó.
2017. aug. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Laptop típúsa: acer aspire e5-575g-53dq
2017. aug. 27. 07:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet, ajánlom, hogy az optikai meghajtó helyére tedd a HDD-t. A optikait meg tudod majd külső meghajtóként használni, ma már elég ritkán van rá szükség. De teheted a HDD-t is kölső meghajtónak és akkor nem kell a CD-t kiszedni.
2017. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"HDD-t fogsz tudni SSD-re cserélni. mutassatok egy olyan laptopot amiben nem lehet"


Lehetni lehet, de ki az aki egy 1 TB-os HDD-t lecserél egy 240GB-os SSD-re kétszer akkor árért. Gondolkozz...

2017. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
DE engem az pont nem érdekel, hogy le lehet-e cserélni a HDD-t, hanem hogy a HDD mellé lehet-e rakni SSD-t! Nem vqagyok hülye! Nem cserélem le az 1TB-os HDD max 256GB-os SSD-re!
2017. szept. 1. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért írtam a válaszolónak hogy nem csere lesz, hanem mellé akarod rakni. Itt csak az a gond hogy laptopról beszélünk, és ott egy dolog nem létezik, üres hely a gépben. Mint írtam nem fog beférni hacsak ki nem veszel valamit...
2017. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!