Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy összerakattam egy számítógépet, és most szeretnék hozzá vásárolni egy monitort. Az üzletben a srác azt mondta hogy olyan monitort vegyek amin van display port. Ahogy elnéztem ezek a monitorok picit drágák, (nem sajnálom rá vagy ilyesmi, de már így is túl léptem a gépre szánt keretet) de az olcsóbb monitorokon is van hdmi. A kérdésem az lenne hogy hdmi-vel tudom csatlakoztatni a monitort a géphez? Vagy hogyan működik ez? Köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 26. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Főként azért kérdezem, mert olvastam olyat is hogy hdmi-vel romlik a kép minősége. Lehet hülye a kérdés, de nem értek hozzá sajnos :)
2017. aug. 26. 20:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a különbség, hogy a DELL nem akart licenc díjat fizetni a HDMI után, ezért feltalálta a display portot. Jó a HDMI összekötés a monitorral.
2017. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ!:)
2017. aug. 26. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!