Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA G1 gaming változat?

VGA G1 gaming változat?

Figyelt kérdés

Szeretném hozzáértő embertől megtudni hogy mi a különbség a "sima oc"


[link]


és a " g1 gaming változatban ?


[link]


jelen esetben egy 1060-ról van szó


én májusban 93K-ért a G1 gaming változatot vettem meg...magyarul jobban húzható és jobb a hűtése ennyi lenne a különbség ? + külsőleg más kialakítás LED fény..


Van a Gigabyte-nak egy programja (XTREME GAMING ENGINE)

ami lehetővé teszi hogy a GPU és a memória órajelet meglehessen tuningolni


Ti mit tanácsoltok meddig lehet ezt húzni ?

(amíg egészséges úgymond, nem akarom túlterhelni csak legyen értelme hogy G1 gaming-et vettem meg annak idején !)


(a processzor egy Intel i5 7500 !)



válaszokat előre is köszönöm !



2017. aug. 27. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért nem csak ennyi a különbség. A 1060-nál voltak trükközések az extra tápcsatival is. A két linkelt kártya közül az egyik 6, a másik 8 pin. A 8 pines kártyák általában nagyobb órajellel jöttek, és a tuningpotenciáljuk is magasabb, mint a 6 pines társaiké, és stabilabb értékekre képesek. Ezért volt az, hogy majdnem 25k differencia is volt egyes 1060-as kártyák között.
2017. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!