Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem bekapcsoloja valamikor...

Krisz0627 kérdése:

A gépem bekapcsoloja valamikor vilagit valamikor nem, mitol lehet?

Figyelt kérdés
2 honapja van meg akkor is ilyen volt, a bekapcsolo full keken vilagitott most perpillanat nem vilagit de neha felvillan, es van mellete egy pici piros, ami most ki be kis idokozonkent, de amikor vettuk szinte folyamatosan, nagyon enyhe vibralassal. Mitol van hogy igy vilagit? Uj, boltosok szereltek ossze is, akiknek ilyen a boltjuk

2017. aug. 27. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Egy AeroCool házzal jártam így, egyszer csak nem világított, kontakthibás lett valahol. Érdemes ellenőrizni az alaplap csatlakozásánál, lehet, hogy csak nincsen rádugva rendesen a tüskére. A piros led meg a HDD, SSD működését jelzi, az úgy jó, ha fel fel villan, kivéve amikor teljes kihasználtságon van a lemez, akkor folyamatosan világít
2017. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ertek annyira hozza, de honnan tudom rendesen csatlakozva van-e ra? Ha igyhagyom lehet baja?
2017. aug. 27. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!