Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a Cossacks 3...

Brandon41 kérdése:

Miért fagy le a Cossacks 3 nevű játék, ezen a gépen?

Figyelt kérdés

Van nekem egy bika gépem a következő specifikációkkal:

Intel i7 6700k cpu

ASRock z170 extreme 4 mobo

MSI R9 390 vga

Kingston hyperx fury 16gb (2x8gb) 2400mhz

Evga supernova G3 550

Stb. Az a baj ,hogy ma amikor játszottam a bátyámmal akkor a vége fele egyre lassabban reagált a parancsaimra a játék. A végén már úgy befagyott a játék , hogy amikor a bátyám már rég szét verte a seregemet, és elfoglalta a városomat, addig én a monitoromon azt láttam, hogy még minden egyben van. Aztán amikor már végem volt ( a bátyám laptopján) akkor ki akartam lépni és még ki sem tudott lépni, a feladat kezelőben kellett leállítanom.



2017. aug. 29. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

ha van még egy monitorod érdemes lenne rákötni a gépre és oldalra kidobni a ram meg proci kihasználtságot.


Nekem is 16GB-om van és bizony mikor több ezres seregek csapnak össze masszívan leszívja, az egységek grafikáját érdemes low-ra bedobni ilyenkor, mert ha jól néznek ki kifagy még 32 GB rammal is :D

2017. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem alig volt kb 300 katonám,a bátyámnak meg 800 valahány katonája volt. De akkor majd kipróbálom low grafikán, viszont nincsen másik monitorom, DE ha megtudod mondani hogy msi afterburner-rel hogyan tudnám ezeket monitorozni azt is megköszönném.
2017. aug. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!