Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik külső hdd a megbízhatób...

Melyik külső hdd a megbízhatóbb? WD My Passport Ultra vagy a Maxtor?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 10:11
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Mind sz@r. Nem lehet már HDD márkák között megbízhatói sorrendet felállítani mint régen. Abszolút tömegtermék.

Nekem van egy WD külső vinyóm. Azelőtt kétszer használtam, és máris lett rajta 5 hibás szektor a kondi meg 97% -ra esett vissza. A Maxtort meg a Seagate gyártja, Samsung minta alapján. Most akkor döntsd el, hogy ki fia borja. :D

2017. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A maxtor régen extra gáz volt, mostanában meg a seagate is el van qrvulva. A hírek szerint nem is olyan rég volt egy lenovo sorozat, amit barracuda-val szereltek, és a visszahívás határán van (ha meg nem történt), akkora volt a meghibásodási arány.

Talán ez segít a döntésben:

[link]

2017. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mind 1 lényegében, mert nincs megbízhatóbb.

Amelyikből éppen kifogod a hibátlant.

2017. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, azt valóban elmondhatjuk, hogy sok sz/ar HDD-t gyártanak mostanában.

- De, azt azért, hogy mind az, az eléggé túlzás.

WD black 10éves

Hitachi ultrastar -felső kat szerverbe való - ebből nekem van 8db szintén 10 éve megy.

A lényeg, hogy ha dobálod ütögeted, ki-be húzogatod (nagyobb esély a kontakt hibára), akkor biztos mind s/zar lesz neked.

gépbe van 4 WD HDD+SSD

1db WD 250GB 2.5" külső ha vinni kell valahova.

a többi Hita.(8db) NAS-ban.

2017. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!