Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A felsoroltak közül melyik...

A felsoroltak közül melyik laptop a legmegfelelőbb a számomra?

Figyelt kérdés

Laikusként a neten kezdtem keresgélni, angol nyelvű toplistákat nézegettem, hallgattam a felsorolt adatokat, de én ehhez tényleg nem értek. Jelenleg egy Lenovo IdeaPad U410-em van, amivel nem igazán vagyok elégedett, sőt... de működni működik. A szüleimtől kaptam 5-6 éve, volt már javítva. Egyetemre viszont a szüleim kitalálták, hogy ideje beújítani, én pedig nem ellenkezek (bolond lennék). Böngészésre, videószerkesztésre/-nézésre, tanulással kapcsolatos dolgokra (word, power point stb) használom, soha nem játszok rajta, nem is tervezem, szóval ez nem szempont. Nem kaptam árbeli megkötést, szóval nektek sem tudok mondani, viszont ésszerű lenne, ha azért ár/érték arányban megfelelő lenne. Meg az sem utolsó szempont, hogy jól nézzen ki (lány vagyok, nem tehetek róla). A toplistákon ezeket emelték ki:


Dell XPS 13

Apple MacBook Pro

Dell XPS 15

Acer Swift 3

HP Spectre X360

Asus UX410 and UX430

ASUS Zenbook 3 (UX390)


Nekem ez semmit nem mond. Van ezen a listán olyan, ami kiemelkedően jó/rossz, teljesítményhez képest drága, hasonlók?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2017. aug. 31. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

8GB ram

i7 7500u


vagy

i7 7700k

8GB ram

GTX 1050-1070 8GB

2017. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát a Macbook Pro kiemelkedik a mezőnyből, az biztos, főleg az i7-essel szerelt változat, de mondjuk az majdnem 1 millió. Persze ha nincs árbeli megkötés... :-)
2017. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!