Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Deskjet D1300 nyomtató hiba?

HP Deskjet D1300 nyomtató hiba?

Figyelt kérdés

Van egy fent leírt típusú nyomtatóm. A probléma az hogy nyomtatnék egy képet/dokumentumot. - A nyomtatás során azt írja papírelakadás ha felfüggesztem a nyomtatást azt írja felfüggesztve ha törlöm akkor Felfüggesztve - Törlés de órákkal később se törli a listáról és a lista csak nő ha újra és újra nyomtatni akarom. Na most a patron elvileg mindkettő kiürült de a színes(22) patron új és nem lehet hogy kiürült volna. Ez után újra raktam a drivert de a telepítés során azt írja hogy a Driver nem telepíthető mert nem kompatibilis a Win7-el.

A nyomtató elég poros mert 5 évig nem volt használva. A nyomtató csuszkája pedig szinte szétveri a nyomtató belsejét mert oda vissza pattog benne.


Egyéb ötletek?

Esetleg szervizeltessem?



2017. aug. 31. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy veszel egy működőképest valamilyen oldalon. (vatera, jófogás stb.) A patron 5 éve nem volt használva?
2017. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A patront cserélve lett mikor újra beakartam üzemelni.
2017. szept. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!