Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az A4Tech...

Mi a véleményetek az A4Tech Bloody egerekről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek az A4Tech Bloody egerekről? Én néhány hónapja vettem egy V7M típusút, de nem voltam vele túlságosan megelégedve, és megszokni se tudtam, ezért visszatértem a régi egeremhez (Trust GXT 25). Véleményem szerint pontatlan is a V7M és kényelmetlen a fogása is egy idő után (a kisujj se passzol sehogy se), nekem már szinte a csuklóm is elkezdett fájni. Valahol egyébként 8ezret (!) is elkérnek érte. De mit gondoltok ti?

2017. aug. 31. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkét egér hulladék érzékelő tekintetében, addig pedig nincs értelme kényelemről beszélni.
2017. szept. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pokolra való szemét az összes, méregdrágán.
2017. szept. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Tesco -s GXT 25 konvergál a hulladékkal.


Az ilyen egerekkel nekem annyi bajom van, hogy többet akar tudni mint amire való. :-)

90% -ban kihasználatlanok az extra funkciói, vagy épp idegesítő problémát okoz ha véletlen megnyomod.


Az egyszerű egeret szeretem, ami egérként funkcionál.

Van két gombja, egy görgős gombja...

Most egy A4Tech G3-280A -t használok.

Pici, fel se kell emelnem a kezem miközben használom.

2017. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A GXT 25 elég pontos amúgy, de az anyaghasználata siralmas, az egyik oldala 2 év használat után elég durván lekopott már, nem mutat szépen, ezért is akartam lecserélni, de a V7M meg azért az árért egy vicc, nem tudom minek van túlsztárolva. Nekem eleve nincs óriás tenyerem, úgyhogy a közepes nagyságú vagy annál kisebb egerek válnak be inkább. De melyik a tényleg ütős egér, egy Razer vagy Steelseries?
2017. szept. 1. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:

They're bloody awful.


Éveken át kerestem olcsó, használható egeret, ami nem fossa össze magát fél éven belül. Végül Hardveraprón találtam (Dell OEM, 1500 Ft-ért). Brand gépek mellé talán csak nem csomagolnak fost, gondoltam. Eddig bejött :) Ahogy az előző válaszoló írta, ez nem akar többet tudni, mint amire való. Szimmetrikus (balkezességem miatt ez alap), 2 gomb, 1 görgőgomb, tudja, ami kell.

2017. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4: SteelSeries, Logitech, Roccat, Zowie- ezekből a márkákból tulajdonképpen mindegyik modell jó (sajna 10 ezer alatt nemigen van egyik se).

Razerből inkább csak a DeathAdder típus.

2017. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Roccat, Zowie, ezek inkább mostanában terjedtek el amennyire tudom, de tényleg jónak tűnnek.

Régebben egyébként sokáig toltam egy Revoltec FightMouse Advanced egérrel, na azt az egeret visszasírom kb. az A4Tech meg a Trust után.

2017. szept. 1. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!