Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maximális teljesítmény, hogyan?

Maximális teljesítmény, hogyan?

Figyelt kérdés

Az nvidia panel(vezérlőpult) mely beállításával érhetem el a legnagyobb teljesítményt? A legnagyobb GPU kihasználtság, a GPU folyamatos 100%-on való pörgetését stb..


Előre reprodukált képkocka szám?

Függőleges szinkronizáció: V-sync on/off, adaptív, gyors

Tripla pufferelés? stb..


Melyik kombináció a legjobb a maximális teljesítményre input lagtól függetlenül (offline gépigényesebb/rosszul optimalizált játékokhoz)?



2017. szept. 1. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazan ertem mit akarsz.

Ha nem birja a videokartya a jatekot (mindegy hogy gyenge a kartya hoza, vagy a jatek nagyon optimizalatlan ), akkor epphogy le kell venni a videokartya munkajabol nem pedig meg hozzatenni,hiszen mar valoszinuleg szaz szazalekon poroghet. Igy nehez megmondani barmifele viszonyitasi alap nelkul, hogy miket vegyel le, ahhoz hogy megtalald a teljesitmeny es minoseg kozotti legjobb beallitast.


Ha Nvidia kartyad van, megprobalhatod a Geforce Experienccel beallitani. Nekem a Fallout 4-et tokeletesen beallitotta.

2017. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A butterfly sign játékra gondolok.

2-3 beállítást levettem high-ra, 1-2őt mediumra tettem és most atom stabil 60fps. Kb. ugyanúgy néz ki a játék de nem kapok hányingert a droppoktól. V-sync bekapcsolása mellett érdemes bekapcsolni a tripla pufferelést?


A GPU-nak folyamatosan magas %-on kell működnie, legalábbis az még nem okozott problémát. Akkor van baj ha alacsony % mellett vannak droppok. Jelen helyzetben nem erről van szó..

2017. szept. 1. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Tipikus eset, amikor agyba főbe bonyolítod .

Még hogy hányinger. . . :D

2017. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy a paladins maxed outon 150fps-el megy 30-40%-os GPU kihasználtság mellett. Viszont néha bizonyos helyzetben bedroppol és akkor beszaggat. V-sync nélkül kicsit törik a kép amit nem szeretek. FAst syncel nem érzem simának. Most úgy játszok, hogy a v-sync nincs bekapcsolva, a tripla pufferelés viszont be van. Így valamiért nem csíkozódik. 150 fps-t hozom csak néha bedroppol.
2017. szept. 1. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!