Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért droppol az fps-em...

Bence12344 kérdése:

Miért droppol az fps-em Playerunknowns Battlegrounds-ban?

Figyelt kérdés

Vga:Gtx 1060 3gb

Ram:DDR3 8GB

Proci: I5 4460



Az a vicc, hogy néztem videót az 10603gb-ról és a srácnak high-on vitte 50-60 fps-el.

Nekem is viszi annyival viszont nekem néha olyanokat droppol, hogy a játék kifagy másodpercekre elég brutális.

Próbáltam mediumon de még ott is bedroppol nem értem mi lehet az oka.

Vga Driver Legfrissebb.



Értelmes válaszokat köszönöm.



2017. szept. 2. 21:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#9: Ajaj, mindjárt lepontoz egy TheVR-rajongó kisgyerek, és leírja a kotvány laptopját, hogy azon "sosem droppol az efpées 60 alá", hát persze, Pistike, egyél kekszet! :)
2017. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Van ez így, akkor pontozzon le. Itt látszik hogy nem minden a hardver, kell a driver meg a játék oldali optimalizálás.


GTA 5 több fps-sel futott mediumon, mint a 4, köszönhetően az optimalizálásnak (full grafon már többet evett, ott az 5-nél picit kevesebb volt az fps a grafika miatt)

2017. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nyugodjon meg mindenki xD

Azta micsoda káosz lett itt tudom, hogy nyilván lehet ilyen videót találni csak furcsáltam, hogy ennyire sok van hasonló configgal mint az enyém és nekik mégse droppolt. Tudom, hogy ez a játék olyan fosul van optimalizálva, hogy a játék ipar se lát minden nap ilyent.


Amúgy ne magatokból induljatok ki, hogy egyből lepontozok.

Ameddig értelmes választ kapok senkit se pontozok le max nem adok +-t ha semmi segítség.

2017. szept. 3. 10:31
 14/16 A kérdező kommentje:

Kiderült a merevlemez miatt van :D

SSD-vel nem csinálta ezeket ultran nem droppolja az fpst :)

2017. szept. 4. 15:12
 15/16 anonim ***** válasza:

Jah, a HDD már csak ilyen, főleg, ha tölteni kell valamit.

Igen látványos volt pl GTA IV-ben, amikor átléptél egy

bizonyos területi határt, hogy ott egy kicsit elgondolko-

dott a játék :) Amikor sok adatot kell betölteni, egy

gyengébb winyó esetén simán okoz fps dropot, de van, hogy

még SSD-nél is. Mondjuk egy barátságos NVME-vel ez már

szinte észrevehetetlen.

2017. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen hát nekem sajnos viszonylag elég gyenge hdd-m van amikor volt a gép vásárlás ez volt az ami úgymond ki lett spórolva.

Egy 550Mb write sebességű ssd-vel lett tesztelve azon gond nélkül ment.

2017. szept. 6. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!