Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem mutatja hogy 1920x10...

Miért nem mutatja hogy 1920x1080p be rakjam a gépet?

Figyelt kérdés
Eddig a az Acer FullHD-s monitoromat használtam,késöbb egy 1440x900p-s tv/monitort használtam,az volt a max felbontása,most mikor vissza raktam a FullHd-s monitort a gép nem mutatja hogy 1920x1080p-be rakjam,mert ugyan úgy az 1440x900p mutatja ,valaki tudna segíteni hogy miért?

2017. szept. 3. 12:32
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Windows-ban, vagy a videókártya vezérlőjében? Vagy mindkét helyen ezt engedi csak?
2017. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mutatja. Optimálisként mutatja? Mert ha igen nyugodtan tedd feljebb, esetleg az adaptertulajdonságokon belül az Üzemmódok fülnél. Ott mutatnia kell minden olyan felbontás-frissítési gyakoriság kombót amire a monitorod képes. De simán jobb klikk asztalra és képernyő-beállításoknál is ott kell lennie a kívánt FullHD felbontásnak. Ha nincs ott akkor próbáld meg azt amit írtam elsőre.
2017. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg észlelni kézileg, attól még, hogy működik nem biztos, hogy megfelelően észlelte. Ha az sem segít akkor dunno, de szerintem az adaptertulajdonságoknál megtalálod a FullHD felbontást is :)
2017. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a késői viszajelzésért,köszönöm a válaszokat,akkor azonnal sikerűlt. :)
2017. nov. 19. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
No problem, a lényeg, hogy megoldódott a gond :)
2017. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!