Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Oculus Rift-el tudok olyan...

Micsinai kérdése:

Az Oculus Rift-el tudok olyan fps játékokat játszani amit nem konkrétan vr headsethez csináltak?

Figyelt kérdés
Pl.: Crysis 3, Gta 5, Call of Duty, Battlefield sttb....
2017. szept. 3. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak segédprogramok és némi trükközés árán lehet régi/nem vr-re írt játékokat játszani. Egyik progi a Vorpx. Ez jó nagy játéktámogatással bír, csak sajnos fizetős. A másik variáció pedig a Tridef-Virtual desktop kombináció. Szintén sajna fizetősek, de ennek a kettőnek "beszerezhető" a "virágbolti" változata. Ezekről a progikról, és azok használatáról, illetve régi játékok futtatásáról vr-ben mindent megtalálsz a neten. A Google a legjobb barátod.

És még egy adalék: Alien Isolationhoz nemrég megjelent egy dll mod amit a játék könyvtárába másolva egyből natív vr-ben indul mindenféle bohóckodás nélkül.

Innen tölthető le:


[link]

2017. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, így azért elgondolkodtató a vr vásárlása...:/

Amikor megjelent vagyis még a fejlesztések zajlottak azt hittem kifejezetten ilyen élményt fog nyújtani de úgy tűnik nem tudják mi kell a közönségnek

2017. szept. 5. 06:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Dk2 van és rengeteget szívtam, és sokat kutakodtam mire kiismertem minden csínját-bínját a vr-nek. Most mondhatom, hogy viszonylag elégedett vagyok vele, de jobb lenne touch kontrollerrel, mivel a legtöbb játék csak azt használja. De sajnos nem találtam olyat, ami használható lenne hozá. A cv1-es rift kontrollere nem jó hozzá.

Lecserélném cv1-re, de annak még irreális az ára. És sajnos tényleg az van, hogy régebbi vagy nem vr-re írt játékokat körülményes beizzítani rá.

2017. szept. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!