Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Seagate 1TB-s teljesen új...

Seagate 1TB-s teljesen új Sata merevlemez, hogy kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Seagate 1TB-s teljesen új merevlemez, használatba véve nem volt, gépbe telepítve , a BIOS-ban sem és a lemezkezelőben sem látszik, gondolom inicializálni, és formattálni kellene, de a kérdés az hogy hogyan ?

2017. szept. 6. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Lemezkezelő látja, ez az op része! Vagy külső dokkolóban tudod megcsinálni.
2017. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2017. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha se BIOS se Lemezkezelő nem látja, akkor ott valami gond van.

Ezeknek akkor is kell látniuk ha a lemezen nincs partíciós tábla.


Ha esetleg külső, azaz USB -s akkor előfordulhat hogy telepíteni kell drivert. :-)

2017. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lali51 ***** válasza:
Ha a biosban sem látszik akkor ellenőrízd a táp és adat kábelt, csatlakoztasd másik sata bemenetre.
2017. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy Sharkon tipusu Usb csatlakozású külső dokkolóban próbáltam, Egy másik asztali gépben is, de nem akarja az ighazságot
2017. szept. 6. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom primitív kérdés, de power -t megkapja, és be van kapcsolva, sőt világít is a power led?
2017. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
AOMEI partició assistant progioval és USB-s csatlakozással láthatóvá lett, inicializálásra utasított a futtatás után I/O 45-s hibakodot adott és leállt. Továbbra sem jutottam semmire
2017. szept. 7. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:
kösdbe direktbe a gépbe, ha úgy megy, akkor a külső USB -s cucc vagy nem tudja kezelni pl. mérete miatt, vagy hibás...
2017. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az 5/8 as üziben már irtam hogy másik gépen már próbáltam, nem ment
2017. szept. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!