Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Vidokártya kéne hogy...

Milyen Vidokártya kéne hogy elbirojon 2 monitort?

Figyelt kérdés
Persze ezt nem olyan használatra gondoltam hogy BF1 vagy hasonlok ha nem mondjuk egy alap multimédia vagy egy pár gyengé játékra.

2017. szept. 7. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igényel lényegesen nagyobb teljesítményt két monitor alkalmazása. Azt a kártyát vedd/használd, ami amúgy is az igényeidnek megfelelő a specifikációk és ár alapján.
2017. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy A8 7600 APU. Vettem nem rég egy Gt 640-et, aminek 4 kivezetése volt. Arra jutottam, hogy nekem a 3 monitor már felesleges. Hozzáteszem, hogy én csak HOTS-ot szoktam néha játszani és a Gt 640-el semmivel nem lett jobb a grafika (amúgy is ez az A8 nem valami izom processzor).

Eladtam a kártyát elég hamar, ne húzza hiába a kínai tápomat és vettem az árán másik alaplapot, aminek 2 monitor kivezetése van. Azzal is simán mennek a monitorok.

2017. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szinte bármilyen tökéletes! Kicsit legyengíti a gépet, de én már annyira megszoktam, hogy nagyon nehéz lenne visszaszokni 1 monitorra. Nagyon régen még Gt 210-el is simán ment. Az első válaszolónak igaza van! :D
2017. szept. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3. válaszoló vagyok


*Nagyon régen nekem még Gt 210-el is simán ment.

2017. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!