Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10re frissítés után...

Windows 10re frissítés után teljesen tönkrement a gépem. Újra lett telepítve de még most sem működik, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete magától frissített Windows10re Sony vaio laptopom. Azóta egy rakás szar lett, eddig semmi baja nem volt. Már 3 éves így nyilvan nem volt extragyors de ennyire nem volt szar. Most ha kikapcsoltam rögtön kiírt valami hibát és újraindított, így konkrétan csak akkor kapcsolt le ha kihúztam és lemerítettem. Ez 2 hétig folyamatosan de amúgy jól működött. Tegnap viszont már be sem tudtam lépni a jelszómmal, nem érzékelte a billentyűzetet. Újraindítottam kb hússzor, úgyse. Ezért újra telepítettem az Assist gombos menüből. A 8asat rakta fel. 1 óráig teljesen jól működött, aztán magáról kikapcsolt és megint akárhányszor bekapcsolom hibát ír és újraindít. A fájlokat mind letörölte így vírus nem lehet. Mi lehet a baja? Valamit tudok vele csinàlni vagy vigyem el szervizbe?
2017. szept. 7. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez bizony szervíz.
2017. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normálisan telepítsd újra. formázd újra a merevlemezt. Van Windows telepítőd?
2017. szept. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hardverhiba, és semmi köze a windows 10-hez.
2017. szept. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
BIOS mit ír a RAM-ra?
2017. szept. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán egy tiszta telepítés segíthet.
2017. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magától nem frissít Windows 10-re a gép, azt legalább kétszer jóvá kell hagyni a felhasználónak. Hacsak nem kalóz Windows, vagy nem vírusos a gép...
2017. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat ma beviszem szervizbe. Azota Megegyszer ujratelepitettem, most bekapcsolas utan 10-15 percig birja utana werfault.exe hibauzenetet dob ki es rogton ujraindit. Egyebkent nem kaloz, es tudtommal virusos se volt, avast volt rajta ami rendesen frissult de kitudja
2017. szept. 8. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!