Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Gigabyte R9 270x...

Vettem egy Gigabyte R9 270x 2GB Oc-t talán memória hibás lehet? Nyugtassatok meg hogy nem! Bövebben lent!

Figyelt kérdés

Segitsetek!!!

Vettem egy R9 270X 2GB OC verziót használtan már lassan 1 hete nálam van kifogástalan volt egészen addig amig felnem raktam a tört* Dishonored 2 öt amit fullon vissz de ha a Fog Qualityt leveszem lowra a képen szines kockák jelennek meg!! A drivert frissitettem de nem oldotta meg a problémát a játék is eleve egy sz*r verzió nem lehet hogy amiatt? Msi afterbuerner rajta nem melegszik tull winforcos irja a kihasználtságot stb mondjátok hogy nem a kártya szar kérlek!! Batman Knight, Assassins Creed unity,Syndicate,Rise of the Tom Raider full hdban tökéetesen fut csak a dishonorednél volt ilyesmi probléma!! Csatoltam képet!

Ilyen alacsonyon a Fog Quality [link]

Ilyen pedig maxon a Fog Quality! [link]



#R9 270X #memoria hiba
2017. szept. 8. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sry hogy nem a kérdésre válaszolok de azt nem tudom .de amúgy milyen procid van mellé?
2017. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
I5 760 4x 2,9Ghz 8GB Samsung Ram 2TB HDD,Bequit 350w tap, eddig egy Gtx 470 esem volt azzal nem volt ilyen problema!
2017. szept. 8. 21:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha a többi játék jó, akkor szerintem nem hardveres hiba. De megpróbálhatod lejjebb venni a videokártya órajeleit, hátha valamilyen instabilitási probléma.

Más. Úgy látom ezek a BQ tápok 325W körül bírnak teljesíteni 12V-on. Azért egy OC-s i5 100W, OC-s R9 270x akár 200W. Összesen már 300 ami elég necces. De akkor is érdekes, hogy a többi játéknál nem jön ki a hiba.


Ez a benchmark stabil?

[link]


Vagy nézz még gémet. Vidd a textúra minőséget mindig magasra, hogy teljen a VRAM.

2017. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rossz a törés. Nem hinném,hogy a kártya lenne rossz. Főleg,hogy lejjebb veszed a minőséget.
2017. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A benchmarkot kesobb megprobalom , igen erdekes hogy ha lowra veszem akkor van hiba tudod a GTX 470 alapbol 215w ot evett szoval tappal szrtem nincs gond a GPU orajeleit visszahuzom picit meg nezzek benchmarkokat kesobb remellem csak a törés volt szar"
2017. szept. 9. 06:53
 6/13 MGéza ***** válasza:
#5: Megválaszoltad magadnak a kérdést. warezolsz, azt csodálkozol hogy nem olyan a minőség mintha fizettél volna érte. Erről ennyit, nincs itt semmiféle kérdés...
2017. szept. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Enyire szar csak nem lehet a jatek hogy szines kockákat ad ki ha leveszem lowra 😂😂😁
2017. szept. 9. 07:51
 8/13 A kérdező kommentje:

Lejebb vettem az orajeleket.

Far Cry Primal és Rise of the Tomb Raider Benchmarkot futattam nem volt gond most a 3DMarkot futtatom!

2017. szept. 9. 09:13
 9/13 A kérdező kommentje:

Végig futattam a 3DMarkot zökkenö mentesen végig ment szines kockák nélkül! Ez jot lenet?!

itt egy kép [link]

2017. szept. 9. 09:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Futtattam mindenféle benchmarkot hiba 0* gondolom ha lenne bármilyen baj egyböl kidobta volna nem?! Nem sokára majd terhelem játékkal avgy 1-2 orát!
2017. szept. 9. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!