Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem hozza be a monitort?

Donyi1988 kérdése:

Miért nem hozza be a monitort?

Figyelt kérdés

Vettünk vadiúj komplett konfigurációt Gigabyte GA-H110M-S2V LGA1151 alaplappal, Kingmax 8gb ddr4rammal, és i5 7400 procival.Szerintem a rammal van gond, mert 2400 mhz-es, és bár a hivatalos oldalon támogatja ezeket a ramokat, a használati útmutatóban csak a 2133Mhz-s ramokat támogatja.

Mind a hozzákapott, mind az oldalra feltöltött ezt írja.valaki aki tudja hogy mi lehet a gond az megírná, mert van vga-m is hozzá, de sem azzal, sem alaplapra kötve nem játszik át videójelet.



2017. szept. 9. 09:31
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

BIOS fel van frissítve? Régebbi Chipsetes alaplapok nem indítják a 7. generációs procit, ha nincs a neki megfelelő BIOS felrakva.

A memória kompatibilitási lista meg nem szentírás. Elindítják a gyorsabb memóriát is, csak a lassabbik órajellel.

2017. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre is gondoltam, csak hát nem tudok másik procit belerakni, mert nincs, és így nem tudok biost frissíteni. Akkor valószínű nem a ram a gond, hanem a processzor. csak hétfőn tudok visszamenni a boltba,szerinted megcsinálják a bios frissítést?
2017. szept. 9. 10:41
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Megcsinálják, csak nem biztos hogy ingyen.
2017. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
puff közel 2 kilót költöttem el náluk, azt mondták ha összerakom minden menni fog, azt mégsem. remélem hogy nem akadékoskodnak, mert akkor nem állok jót magamért. Köszönöm a válaszodat, további szép napot.
2017. szept. 9. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!