Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső hangkártya segíthet?

Külső hangkártya segíthet?

Figyelt kérdés
Vettem egy Auna mic900S stúdió mikrofont rap zene felvételéhez de sajnos felvétel után azt vettem észre hogy siet a hang... néztem teszteket elvileg nem olyan rossz ez a mikrofon szóval nem ennek a hibája lehet szerintem ez a hangkártya hibája mivel a gép már eléggé elavult. kérdésem az lenne ha veszek egy külső hangkártyát és avval kötöm össze az segíthet? vagy valami más megoldás hogy azért egy amatőr felvételt ki tudjak hozni

2017. szept. 9. 13:50
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Rappelj lassabban. :D

Ez így előre lehetetlen megmondani hogy segít-e olvasgass fórumokat, hátha ez a hiba már jelentkezett és a megoldás is.

Próbáld ki másik gépen is a mikit.

2017. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen programot használsz a rögzítéshez? Bizonyára vannak erre célprogramok, amik kiküszöbölik ezt. Amúgy "siet a hang" az hogyan értendő? Mi siet mihez képest?
2017. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg átállítani a rögzítő programban a mintavételezési frekvenciát.
2017. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Több DAW programot is használtam már : Adobe audition cs4, Audacity, Bubase5. Úgy értem hogy siet a hang hogy pl a szöveg kezdődik 0:40 másodpercnél ott kezdem el nyomni de mikor visszahallgatom 0:38 nál kezdődik el a szöveg
2017. szept. 11. 17:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Cubase 5*
2017. szept. 11. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!